Dodaj opinię

 
 
 
 
 
* adres email nie będzie publikowany.
12 wpisów.
Ewelina Burghardt napisał/a 20 lipca 2022
Serdecznie dziekujemy za profesjonalne i empatyczne podejscie i pomoc przy organizacji pogrzebu naszej Mamy. Kompleksowa usluga, lacznie z zalatwieniem wszelkich formalnosci. Firma zdecydowanie godna polecenia i zaufania.
AF napisał/a 29 czerwca 2022
Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w całą sprawę oraz wszelką pomoc formalna. Obsługa firmy w trakcie ceremonii cały czas dyskretnie obecna i dbająca o każdy szczegół. Bardzo pomocni i wyrozumiali. Z całym sercem polecam Państwa firmę w tych trudnych chwilach.
Ewelina John napisał/a 28 kwietnia 2022
Dziękuję za szybką realizację zlecenia ekshumacji mojej Babci i dziadka. Precyzyjne i fachowe podejście do klienta, a nawet pomoc w załatwieniu formalności. Polecam każdemu!!! Pozdrawiam
Magda Warchol napisał/a 30 marca 2022
Wspaniała obsługa i organizacja . Pogrzeb wykonany na wysoka skale , wszytko przepięknie wykonane polecam serdecznie .
Katarzyna Łopańska napisał/a 14 marca 2022
Doceniam zaangażowanie i pełen profesjonalizm Zakładu pogrzebowego ,,OEREA". Ekshumacja została przeprowadzona ze starnnością i szacunkiem. Dziękuję bardzo Panu Grzegorzowi za właściwe podejście do całej sytuacji. Polecam Zakład pogrzebowy ,,OREA".
Artur napisał/a 27 stycznia 2022
Polecam usługi. W niecałe dwa dni Zakład zorganizował pogrzeb. Załatwili wszystkie formalności związane ze świadczeniem pochówkowym, doradzili w wyborze trumny i innych kwestiach, indywidualnie podchodzą do każdego Klienta. Kontakt bardzo dobry. Polecam w 100 %
Danuta napisał/a 23 stycznia 2022
Dardzo dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu OREO za pomoc w zorganizowanie godnego pogrzebu mojej mamy. Otrzymałam pomóc i wsparcie w tym trudnym czasie.Jestem im bardzo wdzięczna za okazaną pomoc.Z całego serca polecam Zakład OREO.
Hubert Szostek napisał/a 3 grudnia 2021
Szybka, miła, w pełni profesjonalna i kompetentna obsługa. Polecam.
Danuta R. napisał/a 24 maja 2021
Pracownicy zakładu pogrzebowego Orea to ludzie o ogromnych sercach. Otrzymałam od nich wiele wsparcia i pomocy w tym trudnym czasie. Bardzo, bardzo dziękuję za takie zaangażowanie i przeprowadzenie mnie przez te wszystkie zawiłości logistyczne. Ceremonia pogrzebowa została przeprowadzona bardzo pięknie.
Grażyna Konieczna napisał/a 19 kwietnia 2021
Zakład pogrzebowy OREA bardzo mi pomógł w tym trudnym czasie pożegnania. Otrzymałam dużo wsparcia, a pracownicy wykazali się wielkim sercem. Dziękuję za zorganizowanie tak godnego pogrzebu dla mojego męża, bez was nie dałabym rady.
Mariola z synami napisał/a 2 kwietnia 2021
Dziękujemy za sprawną organizację i godny pogrzeb mojego ojca, a dziadka moich synów. Pogrzeb został przeprowadzony z ogromną klasą i szacunkiem. Mogę każdemu, kto będzie w takiej trudnej sytuacji, polecić zakład pogrzebowy OREA.
Artur Abramowicz napisał/a 2 lutego 2021
Dziękuję całemu personelowi za zorganizowanie pogrzebu mojego ojca. Pracownicy przejęli na siebie wszystkie formalności, pomogli w wyborze trumny oraz odpowiedzieli na wszystkie pytania. Bardzo doceniam ludzi, którzy swoje doświadczenie łączą z tak wielką empatią.